O Firmie

Mega Trailers Sp. z o.o. – Importer Naczep, Przyczep i Nadwozi

MEGA Trailers jest jednym z największych polskich sprzedawców naczep samowyładowczych (wywrotek), skrzyniowych oraz osi jezdnych do naczep i przyczep. Firma importuje również zabudowy do pojazdów typu wywrotka i leśna oraz montaż hydrauliki siłowej. Nasz wyłączny dostawca konstrukcji stalowych wykonuje między innymi naczepy niskopodwoziowe 3, 4, 5, 6, osiowe oraz platformy dla przemysłu zbrojeniowego. Zakład zlokalizowany jest w Konyi, 700 km od Stambułu. Produkcja jest realizowana na powierzchni 40.000 m2 hal produkcyjnych. Najwyższą jakość zapewnia nowoczesny park maszynowy obejmujący robota do automatycznego składania i spawania ram długości do 15,0 m, giętarka / krawędziarka obsługujące arkusze blachy gr. 20 mm i długości 10,0 m, liczne wypalarki plazmowe i laserowe oraz oddzielna hala śruciarni wyposażona w 6 komór lakierniczych. Cały zakład ma powierzchnię 35.000 m2.

Dostawcami materiałów i części do naczep MEGA są firmy:

KNORR, HALDEX, WABCO,
TRAX, SAF, BPW, SKF,
SACHS, AIRTECH, TRUCK-LITE, ASPOCK, VAROCK.
BRIDGESTONE, CONTINENTAL, ALCOA,
SAPA, SSAB, ARCELOR MITTAL, HYVA, BINOTTO, HIDROmas

i inni producenci o uznanej w świecie jakości. Jakość produkcji jest kontrolowana zgodnie z wdrożonym przez TUV Sud systemem zarządzania jakością ISO 9001. Dzięki ponad rozwiniętej sieci handlowej oraz serwisowi mobilnemu zapewniamy dostęp Klienta do szczegółowej informacji o produktach oferowanych przez MEGA Trailers.

Osie TRAX

Jakość i wytrzymałość naczep oraz osi marki TRAX  Liczne testy i badania na wytrzymałość naczep OZGUL i osi TRAX wykonane w Niemczech, Holandii, Francji czy na Ukrainie i w Rosji udowodniły niezawodność eksploatacyjną w trudnych warunkach drogowych również przy przeładunkach. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, części i materiały w naszych wyrobach zostały tak dobrane, aby zagwarantować użytkownikowi bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji i dostępność części w całej Europie, Azji i Afryce.

Osie tarczowe TRAX są bezobsługowe z gwarancją niezawodności na długie przebiegi i duże obciążenia.

Wyroby MEGA Trailers posiadają 5 lat gwarancji konstrukcyjnej

Ważne informacje